KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12946312
nr 1294 6312
Arne Tegelman
(1907-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad. Marknad. Olja på duk, 64x49 cm
Arne Tegelman, svensk bildkonstnär född 1907, död 1981.
måndag 2 december 2019
kl 18:37:05